Events Calendar Print help
Flat View
See by year
Monthly View
See by month
Weekly View
See by week
Daily View
See Today
Categories
See by categories
Search
Search
Sport: SHS v Shore
High play Shore in Group 1 Cricket (Home) and in Group 2 sports (Home) on Saturday 17 November.

Rowing: Scots Regatta, SIRC, (Senior, Yr 9 Quads)
Rowing: Melbourne High Year 9 Exchange
Google Map for Sydney Boys High School, Moore Park West and McKay Playing Fields, Mission Fields (Centennial Park), Queens Park, Heffron Park, Dave Phillips UNSW, Turruwul Park, ES Marks, Maroubra Junction PS
Google Map for Northbridge Playing Fields (Shore)
Google Map for Shore Gym and Bishopsgate
Google Map for Knox Grammar School, Lawson Centre, Gillespie Fields, Curagul Field, Samuel King Field
Google Map for Ashfield Aquatic Centre and Auburn Ruth Everuss Aquatic Centre
Google Map for Newington

Fixtures for Saturday 17 November 2018

Last Updated: Tue 13 November 2018 16:37

Basketball - Trial 5
Team Opponent Venue Time
1st SHORE SHORE Gym #1 11:15
2nd SHORE SHORE Gym #1 10:00
3rd SHORE SHORE Gym #1 09:00
4th SHORE SHORE Gym #1 08:00
5th SHORE SBHS Gymnasium Court #2 01:00
6th SHORE SBHS Gymnasium Court #2 12:00
7th SHORE SBHS Gymnasium Court #2 11:00
8th SHORE SBHS Gymnasium Court #2 10:00
9th SHORE SBHS Gymnasium Court #2 09:00
10th SHORE SBHS Gymnasium Court #2 08:00
16A SHORE SHORE Gym #1 02:30
16B SHORE Bishopsgate #3 02:00
16C SHORE Bishopsgate #3 01:00
16D SHORE Bishopsgate #3 12:00
16E SHORE Bishopsgate #3 11:00
16F SHORE Bishopsgate #3 10:00
15A SHORE SBHS Gymnasium Court #1 01:00
15B SHORE SBHS Gymnasium Court #1 12:00
15C SHORE SBHS Gymnasium Court #1 11:00
15D SHORE SBHS Gymnasium Court #1 10:00
15E SHORE SBHS Gymnasium Court #1 09:00
15F SHORE SBHS Gymnasium Court #1 08:00
14A SHORE SHORE Gym #1 01:30
14B SHORE Bishopsgate #1 02:00
14C SHORE Bishopsgate #1 01:00
14D SHORE Bishopsgate #1 12:00
14E SHORE Bishopsgate #1 11:00
14F SHORE Bishopsgate #1 10:00
Water Polo - Trial 5
Team Opponent Venue Time
1st KNOX KNOX #2 12:35
2nd KINGS Ruth Everess AC 12:40
16A's KNOX KNOX #1 09:30
14's Reddam Newington 02:50
Cricket - Trial 5
Team Opponent Venue Time
1st XI SHORE McKay #1 10:10
2nd XI SHORE Northbridge A 10:50
3rd XI SHORE Moore Park West #1 01:30
4th XI SHORE Northbridge B 01:30
5th XI Forfeit
16A SHORE Moore Park West #1 09:00
16B Waverley Queens Park #3 (upper) 01:30
16C Opposition Forfeit 09:00
15A SHORE Centennial Park #2 01:30
15B SHORE Northbridge D 09:00
15C SHORE Northbridge B 09:00
14A SHORE Centennial Park #2 09:00
14B SHORE Northbridge F 09:00
14C Development Squad - Training School nets 11:00
Tennis - Trial 5
Team Opponent Venue Time
1st SHORE Northbridge 1-4 12:15
2nd SHORE SBHS Courts 1-4 12:15
3rd & 4th SHORE Moore Park Courts 08:00
5th & 6th SHORE Moore Park Courts 10:00
7ths & 8ths SHORE 02:00
16A & B SHORE SBHS 1-4 08:00
16C & D SHORE SBHS 1-4 10:00
15A & B SHORE Northbridge 2-5 08:00
15C & D SHORE Northbridge 2-5 10:00
14A & B SHORE Northbridge 6-9 08:00
14C & D SHORE Northbridge 6-9 10:00
Development Squad Moore Park Courts 12:00
Rowing
Team Opponent Venue Time
Senior Rowers 06:45
Year 10 VIII's 08:15
Year 9 Quads 08:30
Year 8 Quads 08:44
Sailing
Team Opponent Venue Time
Juniors Rose Bay 08:00
Seniors Rose Bay 08:00

Back